Kredyty dla rolników

+48 880 121 121 szybki kontakt z doradcą
Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Profesjonalne doradztwo

Powrót do pełnej oferty

Chcesz rozwinąć swoje gospodarstwo? Masz na oku inwestycję, która przyniesie Ci dochód, lecz nie wiesz, jak pozyskać środki na jej realizację? Planujesz budowę, rozbudowę lub modernizację pomieszczeń gospodarczych i chcesz wyposażyć je zgodnie z najnowszymi standardami? A może chcesz zmienić profil swojej działalności rolniczej, lecz nie wiesz dokładnie, w którym kierunku pójść?

Zamiast tkwić w martwym punkcie z lęku przed wykonaniem jakiejkolwiek akcji lub podejmować decyzje na ślepo, a później mierzyć się z ich skutkami, skorzystaj z profesjonalnego doradztwa finansowego. Twoje gospodarstwo to działalność, która musi Ci się opłacać. Od ponad 10 lat pomagamy rolnikom w realizacji kolejnych celów finansowych, stale dbając o ich bezpieczeństwo.

Doradztwo finansowe dla rolników opiera się na dokładnej analizie aktualnej sytuacji finansowej.

Jesteśmy szczerze zainteresowani tym, jak obecnie funkcjonujesz. Każdy szczegół, o którym nam opowiesz, może znacząco wpłynąć na Twoje możliwości. Tam, gdzie Ty dostrzegasz problem, my możemy znaleźć sposób na zwiększenie Twoich dochodów. Doradztwo finansowe, które Ci proponujemy, jest oparte na bilansowaniu zysków i należności w taki sposób, by nasi klienci mogli na tym skorzystać.

Mamy rozwiązania dla wszystkich Twoich problemów.

Wiemy, jak pomóc Ci wyjść ze spirali długów. Niezależnie od tego, ile masz zobowiązań, dokładnie przyjrzymy się każdemu z nich. Negocjujemy z bankami w Twoim imieniu, aby zmniejszyć Twoje dotychczasowe obciążenia. Pomagamy też w konsolidacji kredytów, zapewniając Ci najniższą możliwą ratę i korzystne oprocentowanie.

Pomagamy stworzyć plan finansowy na kolejne lata.

Razem stworzymy plan, który pozwoli Ci zrealizować wszystkie Twoje marzenia. Chodzi tu zarówno o zamiary związane z gospodarstwem, jak i o cele prywatne, które wpływają na komfort życia. Korzystając z naszych usług w zakresie doradztwa finansowego otrzymasz precyzyjny plan działania. Co więcej - pomożemy Ci wykonać go od A do Z.

Doradzamy w wyborze optymalnej oferty kredytowej na Twoje potrzeby.

Doradztwo finansowe to także pomoc w uzyskaniu różnorodnych kredytów. Współpracujemy z 20 bankami na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci dostęp do najlepszych ofert na rynku. Cały czas trzymamy rękę na pulsie, wyłapując pojawiające się możliwości. Pomagamy naszym klientom oszczędzać pieniądze, proponując wyłącznie kredyty na najbardziej korzystnych warunkach.

Potrafimy przystępnie wyjaśnić wszelkie zawiłości finansowe i prawne.

Znamy wszystkie możliwe kruczki prawne, które powszechnie stosuje się w różnego rodzaju umowach. Potrafimy rozkodować nawet bardzo zagmatwane zapisy, choćby ich twórcy zrobili wszystko, by odwrócić od nich Twoją uwagę. My działamy inaczej. Zrozumiesz wszystko, co od nas usłyszysz. Wytłumaczymy Ci wszelkie konsekwencje podpisywanych dokumentów.

Mamy doświadczenie, które wykorzystamy wyłącznie w Twoim interesie.

Rolnictwo jest naszą specjalnością. Dobrze rozumiemy tę branżę. Możesz mieć pewność, że podejdziemy do Twoich spraw wnikliwie i rzetelnie. Zrobimy wszystko, by nasza współpraca była dla Ciebie jak najbardziej korzystna.

Jesteś wstępnie zainteresowany?

Powrót do pełnej oferty

Jestem zainteresowany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Każda sytuacja jest inna - rozumiemy to. Znajdźmy razem najlepsze rozwiązanie dla Twojego Gospodarstwa.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Dziękujemy!

Twoja prośba została przekazana do naszych doradców. Skontaktujemy się w przeciągu najbliższych 24 godzin, aby przedstawić najlepszą ofertę.