Kredyty dla rolników

+48 880 121 121 szybki kontakt z doradcą
Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Kredyt na zakup zwierząt

Powrót do pełnej oferty

Aby gospodarstwo rolne mogło zarabiać, należy nieustannie myśleć o jego rozwoju. Niegdyś zwierzęta hodowano raczej w niewielkich ilościach, wystarczających na własne potrzeby. Na większe, przynoszące zyski stado mogli pozwolić sobie jedynie nieliczni. Regulacje unijne zmieniły standard opieki nad zwierzętami. Konieczne stało się inwestowanie w nowoczesne technologie polepszające warunki bytowania zwierząt. Z tego powodu chów na małą skalę jest obecnie dość trudny. Jednak zwiększając liczebność stada można liczyć na realny zysk. Z kredytem na zakup zwierząt możesz rozbudować swoją działalność i zapewnić sobie zwiększenie dochodu na najbliższe lata.

Parametry oferty

Dodatkowe informacje

Kredyt na kupno zwierząt - masz większe możliwości, niż myślisz!

Popracujemy nad Twoją zdolnością kredytową. Weźmiemy pod uwagę wszystkie możliwe źródła dochodu. Wysokość kredytu na zakup zwierząt może wzrosnąć dzięki dotacjom unijnym, które otrzymujesz. Ma na nią wpływ także wielkość Twojego gospodarstwa. Zbierając wszystkie faktury sprzedażowe razem udowodnimy bankom, że stać Cię na kredyt na miarę Twoich potrzeb. Nie zapomnimy także o dodatkowych zarobkach, jakie możesz udokumentować.

Dostosujemy terminy spłat do cyklu produkcyjnego.

Siłą rzeczy dochody uzyskiwane z działalności rolniczej są nieregularne. Wywalczymy dla Ciebie płatności, których dokonasz w najlepszym dla Ciebie terminie. Nasi doradcy dokładnie przeanalizują Twoją sytuację i pomogą Ci wybrać kredyt na zakup zwierząt, który spłacisz z łatwością dokładnie wtedy, kiedy uzyskujesz największe dochody. Możesz spłacać swoje raty co miesiąc lub kwartał. Jeśli masz taką potrzebę, możesz też wybrać płatność co pół roku lub nawet co rok.

Zyskasz pieniądze nie wychodząc z domu.

Jesteśmy po to, by oszczędzać czas naszych klientów. Twoje gospodarstwo wymaga ciągłej czujności. Ty określasz swoje oczekiwania - my dbamy o to, by były one spełnione. Aby rozpocząć z nami współpracę, po prostu zadzwoń. Wszelkich formalności związanych z kredytem na kupno zwierząt możesz dopilnować zdalnie, za pośrednictwem internetu, w dogodnym dla Ciebie momencie. Wolisz spotkanie? Przyjedziemy w dowolne, wskazane miejsce.

Niska rata to więcej pieniędzy każdego dnia.

Kredyt na zakup zwierząt nie musi stanowić dla Ciebie obciążenia. Zadbamy o to, by Twoja rata była na tyle niska, by spłacanie jej nie było problematyczne. Wspólnie skalibrujemy Twoje należności, dobierając niskie oprocentowanie i wybierając spośród setek ofert na rynku. Pamiętaj, że możesz spłacić kredyt przed czasem, nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Kredyt na zakup zwierząt lub kredyt na dowolny cel. Wybór należy do Ciebie.

Zaciąganie kredytu na cele hodowlane nie zawsze wiąże się z powiększaniem stada. Swoim zwierzętom musisz zapewnić paszę i odpowiednie warunki bytu. Być może chcesz też wprowadzić zmiany w swoich zabudowaniach poprzez ich rozbudowę lub modernizację. Świetnie orientujemy się w ofertach poszczególnych instytucji finansowych, także tych, które udzielają kredytów z rządowymi dopłatami. Znajdziemy dla Ciebie idealny produkt, dzięki któremu zakupisz nowoczesne urządzenia, materiały budowlane lub środki trwałe niezbędne do prowadzenia hodowli na miarę XX wieku.

Jesteś wstępnie zainteresowany?

Powrót do pełnej oferty

Jestem zainteresowany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Każda sytuacja jest inna - rozumiemy to. Znajdźmy razem najlepsze rozwiązanie dla Twojego Gospodarstwa.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Dziękujemy!

Twoja prośba została przekazana do naszych doradców. Skontaktujemy się w przeciągu najbliższych 24 godzin, aby przedstawić najlepszą ofertę.