Kredyty dla rolników

+48 880 121 121 szybki kontakt z doradcą
Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Kredyt na zakup ziemi rolnej

Powrót do pełnej oferty

Od maja 2016 roku zakup ziemi rolnej został znacząco utrudniony. Nie dotyczy to jednak rolników. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i jesteś w stanie je udokumentować, stoisz na wygranej pozycji. W dobrej sytuacji są także gospodarze, którzy już posiadają ziemię o wielkości co najmniej 300 ha lub samodzielnie prowadzą gospodarstwo rolne.

Kryteria, na podstawie których można uzyskać pozwolenie na zakup użytków rolnych, są dość szerokie. My zaś jesteśmy ekspertami od znajdywania możliwości nawet tam, gdzie pozornie ich nie ma. Chcesz wziąć kredyt na zakup ziemi rolnej? Nikt nie chce Ci go dać, zasłaniając się bliżej nieokreślonymi regulaminami? Zadzwoń do nas! Na pewno nie spoczniemy, póki nie załatwimy tej sprawy pozytywnie.

Parametry oferty

Dodatkowe informacje

Kredyt na zakup ziemi rolnej możesz wykorzystać na różne sposoby.

Kredyt na zakup ziemi rolnej może Ci posłużyć jako sposób sfinansowania nowego gospodarstwa. W ten sposób możesz osiąść na stałe na wymarzonym terenie i zyskać cieszący się rosnącym powodzeniem sposób uzyskiwania dochodu. Środki z kredytu mogą być także wykorzystane, jeśli chcesz powiększyć swoją posiadłość o nowe grunty. Jeśli planujesz założyć dział specjalny produkcji rolnej, również nie będzie z tym problemu. Na koniec - możesz zakupić ziemię rolną, a następnie odrolnić ją i zdobyć pozwolenie na budowę budynków mieszkalnych. Jest to procedura dość wymagająca, ale zdecydowanie warta zachodu.

Kredyt na ziemię rolną to często kredyt inwestycyjny.

Jeśli z gruntów sfinansowanych kredytem na zakup ziemi rolnej planujesz czerpać dodatkowy dochód, warto wspomnieć o tym w rozmowie. Oferta kredytów inwestycyjnych dla rolników jest obecnie bardzo szeroka. Zapoznamy się z planem Twojej inwestycji i podpowiemy, czy ma on szansę uzyskać pozytywną opinię banku. Następnie przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności aż do podpisania umowy kredytowej.

Swoją inwestycję możesz sfinansować kilkoma typami kredytów na zakup ziemi.

Kredyt na zakup ziemi rolnej może być zabezpieczony hipoteką nabywanych gruntów i budynków, które się na nich znajdują. Można także zwiększyć swoją zdolność kredytową ustanawiając hipotekę na innych posiadanych działkach. Możesz też uzyskać kredyt na preferencyjnych warunkach z dopłatami do oprocentowania regulowanymi przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dla młodych rolników, którzy chcą zakupić użytki rolne w celu założenia nowego gospodarstwa, ARiMR przygotowała jeszcze większe możliwości, zobowiązując się do częściowej spłaty kapitału. W zależności od Twojej sytuacji dobierzemy kredyt, który spełni Twoje potrzeby w największym stopniu

Kredyty na zakup ziemi rolnej charakteryzują się długim okresem kredytowania.

Kupowanie ziemi rolnej może być naprawdę proste. Mogąc rozłożyć spłatę rat nawet na 30 lat, bez problemu uzyskasz ratę, która nie będzie dla Ciebie ciężarem. Jeśli zechcesz spłacić kredyt przed upływem okresu kredytowania, zrobisz to nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat.

Kredytem na ziemię możesz sfinansować nie tylko zakup gruntów.

Twoje zamierzenia mogą znacznie wykraczać poza sam zakup odpowiedniej działki rolnej. Wiemy, że ziemia jest najlepszą inwestycją. Aby przyniosła realny dochód trzeba jednak dobrze ją wykorzystać. Pomożemy Ci zdobyć gotówkę na budowę, rozbudowę, modernizację i wyposażenie wszelkich budynków gospodarczych, jakich potrzebujesz.

Jesteś wstępnie zainteresowany?

Powrót do pełnej oferty

Jestem zainteresowany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Każda sytuacja jest inna - rozumiemy to. Znajdźmy razem najlepsze rozwiązanie dla Twojego Gospodarstwa.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Dziękujemy!

Twoja prośba została przekazana do naszych doradców. Skontaktujemy się w przeciągu najbliższych 24 godzin, aby przedstawić najlepszą ofertę.