Kredyty dla rolników

+48 880 121 121 szybki kontakt z doradcą
Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Kredyt na zakup maszyn i urządzeń

Powrót do pełnej oferty

Chcesz zyskać dostęp do nowoczesnych maszyn rolniczych, które ułatwią Ci pracę? Marzy Ci się wykonanie większej ilości zadań w tym samym czasie? Oczekujesz lepszych efektów i jesteś gotowy w nie zainwestować? Kredyt na zakup maszyn rolniczych pomoże Ci zrealizować Twoje plany o profesjonalnej modernizacji gospodarstwa.

Możesz osiągać większy dochód, niż kiedykolwiek wcześniej. To Ty określasz, w jaki sposób chcesz to zrobić. Jako specjalista wiesz najlepiej, które urządzenia realnie przyspieszą działania w Twoim gospodarstwie. Masz plan, brak Ci tylko gotówki. A pozyskiwanie środków na realizację Twoich zamierzeń to coś, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.

Parametry oferty

Dodatkowe informacje

Kredyt na zakup maszyn rolniczych można uzyskać na różne sposoby.

Kredyty na modernizację, kredyty inwestycyjne, kredyty z częściową spłatą oprocentowania, kredyty na dowolny cel - to wszystko znajduje się w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać, a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Współpracujemy z bankami, które mogą zapewnić rolnikom najlepsze warunki kredytowania. Na bieżąco sprawdzamy ich oferty, dostrzegając nowe okazje. Nasza wiedza to Twoja korzyść i nie zawahamy się jej wykorzystać.

Chcesz oszczędzić? Weź kredyt na ciągnik rolniczy używany.

Wielu gospodarzy korzysta z używanych maszyn, zakupionych po okazyjnych cenach. Ciągnik prosto z fabryki to świetna inwestycja, lecz dysponując taką samą ilością gotówki możesz sfinansować zakup większej ilości urządzeń w bardzo dobrym stanie. Kredyt na zakup maszyn rolniczych może być przyznany niezależnie od tego, czy będziesz pierwszym właścicielem. W ten sposób możesz przeprowadzić modernizację gospodarstwa na szeroką skalę.

Leasing ciągnika rolniczego? Nie ma problemu.

Jeszcze jakiś czas temu leasing kojarzył się raczej z samochodami wykorzystywanymi w celach firmowych. Coraz częściej wykorzystuje się go jednak także w przypadku urządzeń rolniczych. Zamiast kredytu na zakup maszyn rolniczych możemy pomóc Ci uzyskać prawa do użytkowania nowoczesnych urządzeń, które opłacisz w dogodnych ratach. Po zakończeniu okresu leasingu zyskasz możliwość wykupu maszyn za cenę znacznie poniżej ich wartości.

Zakup maszyn rolniczych rozłożymy na wygodne dla Ciebie raty.

Idealny kredyt na zakup maszyn rolniczych to zobowiązanie, które łatwo się spłaca. Aby było to możliwe, wysokość raty nie może być dla Ciebie ciężarem. Wiemy, że dochody w rolnictwie są bardzo nieregularne. Dlatego dostosujemy terminy rat w taki sposób, by można było je spłacać w optymalnym momencie. Możesz wybierać spośród miesięcznych, kwartalnych, półrocznych i rocznych okresów płatności. Swoje zobowiązania możesz też spłacić przed czasem, co nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Kupno maszyn rolniczych - najprostsza droga do zwiększenia dochodu.

Modernizacja gospodarstwa przy pomocy środków z kredytu na zakup maszyn rolniczych to często świetna decyzja inwestycyjna. Nowoczesne technologie mogą pracować na Twój zysk, oszczędzając Twój czas i ulepszając jakość Twoich produktów. To z kolei przekłada się na to, że możesz uzyskać za nie wyższe ceny.

Ty masz cel, my zadbamy o środki. Zapraszamy Cię do współpracy, która znacząco przyspieszy realizację Twoich planów.

Jesteś wstępnie zainteresowany?

Powrót do pełnej oferty

Jestem zainteresowany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Każda sytuacja jest inna - rozumiemy to. Znajdźmy razem najlepsze rozwiązanie dla Twojego Gospodarstwa.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Dziękujemy!

Twoja prośba została przekazana do naszych doradców. Skontaktujemy się w przeciągu najbliższych 24 godzin, aby przedstawić najlepszą ofertę.