Kredyty dla rolników

+48 880 121 121 szybki kontakt z doradcą
Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Kredyt konsolidacyjny dla Rolników

Powrót do pełnej oferty

Konsolidacja czyli połączenie umożliwiające zamianę kilku kredytów w jeden, najczęściej z dużo niższą ratą. Zabieg ten pozwala odciążyć finansowo właściciela gospodarstwa. Przy konsolidacji istnieje możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel.

Parametry oferty

Dodatkowe informacje

Kredyt konsolidacyjny dla rolników to dobra metoda na zatrzymanie postępującej spirali zadłużenia.

W tak wymagającej branży, jaką jest rolnictwo, trudno o stałe, regularne dochody. Wiele osób decyduje się więc na zaciąganie pożyczek w miarę potrzeb. Instytucje finansowe prześcigują się w oferowaniu swoim klientom kolejnych produktów finansowych. Skutecznie zachęca to do podejmowania nowych zobowiązań niezależnie od realnej oceny własnych możliwości.

Z biegiem lat może to doprowadzić do sytuacji, w której kredyty z różnych źródeł zaczynają stanowić spore obciążenie w budżecie gospodarstwa. Tymczasem kluczem do sukcesu w rolnictwie jest umiejętne zbilansowanie dochodów i należności, z jakimi trzeba będzie poradzić sobie każdego miesiąca. Uzyskując kredyt konsolidacyjny dla rolników można skutecznie zapanować nad swoimi wydatkami, ograniczając jednocześnie własne obowiązki do minimum.

Konsolidację kredytu możesz przeprowadzić bez wychodzenia z domu.

Konsolidacja kredytu oznacza, że wszystkie Twoje zobowiązania zostaną natychmiastowo spłacone wraz z należnymi odsetkami. Zamiast tego zaciągasz nowy kredyt na warunkach dostosowanych do Twojej obecnej sytuacji. Jako doradcy finansowi weźmiemy pod uwagę Twoje dochody ze wszystkich źródeł, zwracając uwagę na ich nieregularność. W ten sposób będziemy mogli stworzyć ofertę, która idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby i realia, w jakich funkcjonujesz na co dzień.

Cała procedura może być przeprowadzona zdalnie, za pośrednictwem telefonu i internetu. Jeśli preferujesz kontakt osobisty - jesteśmy otwarci. Spotkamy się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

Kredyty konsolidacyjne pozwalają uzyskać dodatkowe środki.

Kredyt konsolidacyjny dla rolników może być zaciągnięty na sumę, która przekracza wartość Twoich dotychczasowych zobowiązań. W ten sposób możesz pozyskać środki na wszelkie swoje plany, nie określając ich celu. Od Ciebie zależy, czy przeznaczysz je na realizację marzeń, czy też zdecydujesz się zainwestować gotówkę, by przynosiła Ci dodatkowy dochód. Naszym zadaniem jest ułatwienie Ci formalności i wynegocjowanie oferty, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

Kredyt konsolidacyjny dla rolników ułatwia spłatę dotychczasowych zobowiązań.

Spłacając kredyt konsolidacyjny musisz wykonać jeden przelew w uprzednio uzgodnionym okresie rozliczeniowym. Wspólnie ustalimy, czy korzystne okażą się w Twoim przypadku spłaty miesięcznie lub kwartalne. Możesz też gromadzić środki na ratę w zależności od wpływów i dokonywać płatności raz na pół roku lub nawet na rok. W porównaniu z koniecznością dopilnowania kilku lub nawet kilkunastu kredytów, które muszą być spłacane w różnych dniach miesiąca, jest to spore ułatwienie. W ten sposób skupisz się na gospodarstwie, zamiast blokować swoje działania zbędną papierologią.

Decydując się na kredyt konsolidacyjny uzyskasz ratę, która nie będzie stanowić dla Ciebie obciążenia.

Wysokość raty kredytu konsolidacyjnego dla rolników można regulować wydłużając okres kredytowania. Dzięki temu możesz dostosować swoje zobowiązania do uzyskiwanych dochodów i zapewnić sobie płynność finansową także w trudniejszych miesiącach. Jeśli sprawy pójdą lepiej, niż myślisz - bez problemu spłacisz pożyczkę przed czasem.

Jesteś wstępnie zainteresowany?

Powrót do pełnej oferty

Jestem zainteresowany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Każda sytuacja jest inna - rozumiemy to. Znajdźmy razem najlepsze rozwiązanie dla Twojego Gospodarstwa.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Dziękujemy!

Twoja prośba została przekazana do naszych doradców. Skontaktujemy się w przeciągu najbliższych 24 godzin, aby przedstawić najlepszą ofertę.