Kredyty dla rolników

+48 880 121 121 szybki kontakt z doradcą
Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Kredyt gotówkowy dla Rolników

Powrót do pełnej oferty

Posiadasz gospodarstwo rolne? Chcesz się rozwijać? Oferujemy atrakcyjny kredyt gotówkowy do kwoty 800 000 zł na dowolny cel, bez zabezpieczenia. Szanujemy Twój czas, dlatego procedurę uzyskania kredytu możemy przeprowadzić telefonicznie, online lub w miejscu zamieszkania czy siedziby gospodarstwa rolnego. Zdecydowaną większość formalności załatwimy za Ciebie.

Parametry oferty

Dodatkowe informacje

Na co można przeznaczyć pieniądze z kredytu gotówkowego dla rolników?

Po kredyt gotówkowy warto sięgnąć zawsze wtedy, kiedy koszt Twoich planów jest większy niż gotówka, którą dysponujesz. Bez żadnych problemów możesz sfinansować nimi cele konsumpcyjne, takie jak wyposażenie domu, czy wyjazd na zasłużone wakacje. Znając swoje dochody możesz realizować swoje marzenia natychmiast, nie odwlekając ich w czasie.

Kredyty gotówkowe dla rolników mogą być także przeznaczone na inwestycje. Inwestując pozyskane środki masz pewność, że przyniosą Ci one dochód przewyższający ratę, jaką zobowiązujesz się spłacać. Realizując swoje zamierzenia ze środków z kredytu przyspieszasz generowanie zysku. Z tego względu inwestowanie oparte na kredycie w wielu przypadkach okazuje się świetną decyzją biznesową.

Przyspieszamy procedury związane z uzyskaniem środków z kredytów suszowych.

Resort rolnictwa ma obowiązek wspierać gospodarzy w razie klęsk żywiołowych. W oparciu o protokół oszacowania szkód można uzyskać kredyt gotówkowy dla rolników z częściową spłatą oprocentowania realizowaną przez ARiMR. Pozyskane środki mogą posłużyć do naprawy uszkodzonych budynków, maszyn i urządzeń rolniczych, a także zakupu środków trwałych niezbędnych do prowadzenia gospodarstwa. Pomożemy Ci, niezależnie od tego, czy Twoim celem jest odbudowa, wznowienie produkcji, czy też chcesz chcesz skorzystać z okazji i zmienić dotychczasowy kierunek swojej działalności.

Kredyt gotówkowy dla rolnika to sposób na szybką rozbudowę gospodarstwa.

Prowadzenie gospodarstwa to biznes, który musi się opłacać. Najlepszą metodą na zwiększenie dochodu jest rozbudowa. Postawienie dodatkowych budynków, wykorzystanie nowoczesnych technologii, dzięki których w tym samym czasie będzie można wykonać więcej pracy, zatrudnienie dodatkowych osób - to wszystko kosztuje. Z nami uzyskasz kredyt gotówkowy, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, na warunkach, które nie będą stanowiły dla Ciebie nadmiernego obciążenia.

Ułatwiamy pozyskiwanie pożyczek dla rolników na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy dla rolników może być też pomocny w spłacie dotychczasowych zobowiązań. Rolnictwo jest specyficzną gałęzią gospodarki, w której dochody znacząco zmieniają się nie tylko w skali roku, ale i w następujących po sobie latach. Utrzymanie płynności finansowej przy zmieniających się warunkach zewnętrznych może być z tego tytułu mocno utrudnione. Dobra współpraca z bankiem może być pomocna w trudniejszych chwilach. Możemy sprawić, że na Twój interes będzie pracował nie jeden bank, a 20 różnych instytucji bankowych w całej Polsce.

Kredyty preferencyjne dla rolników są naszą specjalnością.

Dobrze znamy problemy, z jakimi borykają się gospodarze próbujący uzyskać kredyt gotówkowy dla rolników. Specjalizujemy się w dość wąskiej dziedzinie, dzięki czemu mogliśmy osiągnąć w niej poziom ekspercki. Dedykowane oferty banków zmieniają się niejednokrotnie w bardzo szybkim tempie. Nie przeszkadza nam to. Zawsze dysponujemy bieżącymi informacjami, dzięki czemu możemy perfekcyjnie dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów.

Powrót do pełnej oferty

Jestem zainteresowany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Kontakt z doradcą: +48 880 121 121

Każda sytuacja jest inna - rozumiemy to. Znajdźmy razem najlepsze rozwiązanie dla Twojego Gospodarstwa.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Dziękujemy!

Twoja prośba została przekazana do naszych doradców. Skontaktujemy się w przeciągu najbliższych 24 godzin, aby przedstawić najlepszą ofertę.